Sexlek.nl
Menu

Online slaaf aangeboden

Ik ben een jonge meid van 24 die graag online slaaf zou worden. Het liefst van een vrouw. Dus ben je op zoek naar iemand die je regels op kan leggen en opdrachten geven, en leuke namen wil geven die passen bij de loser die ik ben? Contact me dan op toy_missy_ ([contactgegevens verborgen, stuur een bericht via Sexlek] )

Reageren op deze advertentie

Waarmee kunnen we helpen?

Oplichting, nepprofiel of misbruik melden

Dit formulier komt niet bij de adverteerder aan. Open de advertentie en klik op "Bericht versturen". Daarvoor heb je een gratis account nodig.

Nieuwe advertenties worden eerst met de hand gecontroleerd tegen nepprofielen en spam. Dat kan een paar dagen duren. Plaats de advertentie niet opnieuw: dubbele advertenties komen achteraan.

Je ziet de status bij Mijn advertenties. Staat hij er na een week nog? Laat het ons weten.

Wachtwoord vergeten? Vraag een nieuw wachtwoord aan via wachtwoord vergeten. Kijk ook in je spammap.

Stuur hier nooit je wachtwoord of telefoonnummer mee.