Sexlek.nl
Menu

Tantra massage voor mannen

Dag ik ben Johanna en ik ben een Rijswijkse dame van 34 jaar. Ik geef al een aantal jaren Tantra massages en ik vind het belangrijk dat niet alleen de mannen hiervan genieten maar dat ik ook een leuke tijd heb. Dit klinkt ego?stisch maar dat is het zeker niet. Het is zo dat als de masseuse zich ook prettig voelt dat de man dit zal merken en zal voelen tijdens het masseren. Daarom wil ik benadrukken dat ik iemand ben die echt geniet van het masseren. Wanneer je een Tantra massage af wilt spreken dan duurt dit ongeveer een uur. De kosten die bedragen 75 euro. De massage die vindt bij mij thuis plaats.

Reageren op deze advertentie

Waarmee kunnen we helpen?

Oplichting, nepprofiel of misbruik melden

Dit formulier komt niet bij de adverteerder aan. Open de advertentie en klik op "Bericht versturen". Daarvoor heb je een gratis account nodig.

Nieuwe advertenties worden eerst met de hand gecontroleerd tegen nepprofielen en spam. Dat kan een paar dagen duren. Plaats de advertentie niet opnieuw: dubbele advertenties komen achteraan.

Je ziet de status bij Mijn advertenties. Staat hij er na een week nog? Laat het ons weten.

Wachtwoord vergeten? Vraag een nieuw wachtwoord aan via wachtwoord vergeten. Kijk ook in je spammap.

Stuur hier nooit je wachtwoord of telefoonnummer mee.