Sexlek.nl
Menu

Wie kan deze rijpe dame aan?

Wie Kan Deze Rijpe Dame Aan? Vrouw Zoekt Man

Hallo mijn naam is Rivka 62 jaar en alweer bijna 12 jaar gescheiden. Ik ben het alleen zijn een beetje zat aan het worden. Na mijn scheiding 12 jaar geleden heb ik nooit geen andere man meer gehad, en nee ook geen seksueel leven. Je begrijpt natuurlijk wel dat ik het intieme wel heel erg mis. Maar ook mis ik gewoon een lieve romantische man in het algemeen. Mijn man was voor mij de eerste en enige eigenlijk, maar na 12 jaar zet ik daar nu eens een punt achter. Spreek ik je aan? Mail me dan. Lieve kussen en groetjes van Rivka

Reageren op deze advertentie

Waarmee kunnen we helpen?

Oplichting, nepprofiel of misbruik melden

Dit formulier komt niet bij de adverteerder aan. Open de advertentie en klik op "Bericht versturen". Daarvoor heb je een gratis account nodig.

Nieuwe advertenties worden eerst met de hand gecontroleerd tegen nepprofielen en spam. Dat kan een paar dagen duren. Plaats de advertentie niet opnieuw: dubbele advertenties komen achteraan.

Je ziet de status bij Mijn advertenties. Staat hij er na een week nog? Laat het ons weten.

Wachtwoord vergeten? Vraag een nieuw wachtwoord aan via wachtwoord vergeten. Kijk ook in je spammap.

Stuur hier nooit je wachtwoord of telefoonnummer mee.