Sexlek.nl
Menu

Deze vrouw van middelbare leeftijd is het zat om alleen te zijn!

Deze Vrouw Van Middelbare Leeftijd Is Het Zat Om Alleen Te Zijn! Vrouw Zoekt Man

Misschien zou ik het anders moeten formuleren, maar ik ben nu eenmaal recht door zee, daardoor heb ik al veel leuke dingen meegemaakt dus dat blijf ik ook gewoon doen. Ik ben nu al weer een tijdje alleen en ik vind er niets aan. Ik ben niet meer van de jongste met mijn 42 jaar oud, maar toch probeer ik van elke dag het beste te maken en ook om te genieten van het leven, wil jij samen met mij genieten? Leeftijd speelt geen rol, maar mijn voorkeur gaat toch wel uit naar mannen tot en met 65 jaar oud, ouder mag ook altijd natuurlijk. Ik zal er niet moeilijk over doen! X Tanja

Reageren op deze advertentie

Waarmee kunnen we helpen?

Oplichting, nepprofiel of misbruik melden

Dit formulier komt niet bij de adverteerder aan. Open de advertentie en klik op "Bericht versturen". Daarvoor heb je een gratis account nodig.

Nieuwe advertenties worden eerst met de hand gecontroleerd tegen nepprofielen en spam. Dat kan een paar dagen duren. Plaats de advertentie niet opnieuw: dubbele advertenties komen achteraan.

Je ziet de status bij Mijn advertenties. Staat hij er na een week nog? Laat het ons weten.

Wachtwoord vergeten? Vraag een nieuw wachtwoord aan via wachtwoord vergeten. Kijk ook in je spammap.

Stuur hier nooit je wachtwoord of telefoonnummer mee.