Sexlek.nl
Menu

Toekomstige mama wil seks

Toekomstige Mama Wil Seks Vrouw Zoekt Man

Ik durf het bijna niet te zeggen omdat ik op deze site zit maar ik ben zwanger. Dit is mijn eerste kindje en mijn vriend of ja wat is het eigenlijk de donor van mijn baby is weg gegaan. Hij vond het allemaal niets en wilde nog lang geen kinderen krijgen. Ik heb er toen voor gekozen om die kleine te houden. Alleen nu breekt het mij toch wel op . De verlangen die ik heb naar het even samen kroelen en nog veel meer wordt steeds groter en groter . Is dat raar dat ik dan nu opzoek ben naar een leuke man voor tussen door? Ik zie het misschien uit een haal ander oog punt. Nu kan ik nog alles doen wat ik wil en dalijk als de kleine er eenmaal is zal het allemaal anders zijn. Wat ik zoek in een leuke man is eigenlijk iemand die mij met respect behandeld en geeft waar ik zo naar verlang. Zou jij eens een zwangere vrouw willen neuken ? Het liefste op zijn hondjes ? Dan ga ik op mijn knie?n voor je zitten. Deze toekomstige mama is er helemaal klaar voor. Xx

Reageren op deze advertentie

Waarmee kunnen we helpen?

Oplichting, nepprofiel of misbruik melden

Dit formulier komt niet bij de adverteerder aan. Open de advertentie en klik op "Bericht versturen". Daarvoor heb je een gratis account nodig.

Nieuwe advertenties worden eerst met de hand gecontroleerd tegen nepprofielen en spam. Dat kan een paar dagen duren. Plaats de advertentie niet opnieuw: dubbele advertenties komen achteraan.

Je ziet de status bij Mijn advertenties. Staat hij er na een week nog? Laat het ons weten.

Wachtwoord vergeten? Vraag een nieuw wachtwoord aan via wachtwoord vergeten. Kijk ook in je spammap.

Stuur hier nooit je wachtwoord of telefoonnummer mee.