Sexlek.nl
Menu

Mag ik mezelf bloot geven aan jou?

Mag Ik Mezelf Bloot Geven Aan Jou? Vrouw Zoekt Man

Ik heb een probleempje en dat is dat ik nogal verlegen ben en ook nog eens ga stotteren als ik met iemand praat, schrijven gaat me makkelijker af haha maar dat kan ik natuurlijk niet blijven doen!! Ik ben Jaya en ben 23 jaartjes oud en je raad het al nog zo maagd als wat! Vind het super spannend en eng en daarom dacht ik aan een wat ouder persoon die mij daarin helemaal op mijn gemak gaat stellen. Ik zal goed mijn best doen in ieder geval dat beloof ik! Bij wie mag ik mezelf bloot gaan geven?

Reageren op deze advertentie

Waarmee kunnen we helpen?

Oplichting, nepprofiel of misbruik melden

Dit formulier komt niet bij de adverteerder aan. Open de advertentie en klik op "Bericht versturen". Daarvoor heb je een gratis account nodig.

Nieuwe advertenties worden eerst met de hand gecontroleerd tegen nepprofielen en spam. Dat kan een paar dagen duren. Plaats de advertentie niet opnieuw: dubbele advertenties komen achteraan.

Je ziet de status bij Mijn advertenties. Staat hij er na een week nog? Laat het ons weten.

Wachtwoord vergeten? Vraag een nieuw wachtwoord aan via wachtwoord vergeten. Kijk ook in je spammap.

Stuur hier nooit je wachtwoord of telefoonnummer mee.