Sexlek.nl
Menu

Past het poesje misschien bij jou?

Past Het Poesje Misschien Bij Jou? Vrouw Zoekt Man Past Het Poesje Misschien Bij Jou? Vrouw Zoekt Man Past Het Poesje Misschien Bij Jou? Vrouw Zoekt Man

Leuk dat je even de tijd neemt om naar me advertentie te kijken want ik wil je namelijk iets vertellen. Ik heb een poesje gevonden die ver weg van huis is denk ik, maar om die naar het asiel te brengen dat is natuurlijk ook weer zoiets he? Dus ze zoekt een nieuw thuis of eigenlijk ergens waar ze natuurlijk vastigheid heeft. Samenwonen gaan we niet aan beginnen met het poesje want ze wilt eerst de kat uit de boom kijken. Gewoon een beetje spinnen en geaaid worden misschien een beetje kletsen met der om der zo te leren kennen. Wat denk je ervan?Past het poesje misschien bij jou? Dan hoor ik dat snel genoeg en dan laat ik je eerst kennis maken met der zodat ze kan zien of jij wel lief voor der kan zijn.\nX Wendelien

Reageren op deze advertentie

Waarmee kunnen we helpen?

Oplichting, nepprofiel of misbruik melden

Dit formulier komt niet bij de adverteerder aan. Open de advertentie en klik op "Bericht versturen". Daarvoor heb je een gratis account nodig.

Nieuwe advertenties worden eerst met de hand gecontroleerd tegen nepprofielen en spam. Dat kan een paar dagen duren. Plaats de advertentie niet opnieuw: dubbele advertenties komen achteraan.

Je ziet de status bij Mijn advertenties. Staat hij er na een week nog? Laat het ons weten.

Wachtwoord vergeten? Vraag een nieuw wachtwoord aan via wachtwoord vergeten. Kijk ook in je spammap.

Stuur hier nooit je wachtwoord of telefoonnummer mee.