Sexlek.nl
Menu

Een man die niet naar uiterlijke schoonheid kijkt

Een Man Die Niet Naar Uiterlijke Schoonheid Kijkt Vrouw Zoekt Man

Ik heb altijd veel op de boerderij gewerkt, had samen met mijn man een boerenbedrijf maar helaas is daar iets mis mee gegaan, wij uit elkaar en nu woon ik in een huis waar de muren op mij af komen. Nu op zoek naar een lieve vriend voor de eenzame uurtjes, het genieten van elkaars aanwezigheid dat zal me al helemaal doen laten opbloeien. Ik ben niet moeders mooiste, ben zeker niet perfect maar heb wel veel te geven. Als jij door alles heen kijkt dan moet dat samen zeker gaan lukken. Groetjes Willy

Reageren op deze advertentie

Waarmee kunnen we helpen?

Oplichting, nepprofiel of misbruik melden

Dit formulier komt niet bij de adverteerder aan. Open de advertentie en klik op "Bericht versturen". Daarvoor heb je een gratis account nodig.

Nieuwe advertenties worden eerst met de hand gecontroleerd tegen nepprofielen en spam. Dat kan een paar dagen duren. Plaats de advertentie niet opnieuw: dubbele advertenties komen achteraan.

Je ziet de status bij Mijn advertenties. Staat hij er na een week nog? Laat het ons weten.

Wachtwoord vergeten? Vraag een nieuw wachtwoord aan via wachtwoord vergeten. Kijk ook in je spammap.

Stuur hier nooit je wachtwoord of telefoonnummer mee.