Sexlek.nl
Menu

vertel jij het maar, ik ben heel benieuwd!

Vertel Jij Het Maar, Ik Ben Heel Benieuwd! Vrouw Zoekt Man Vertel Jij Het Maar, Ik Ben Heel Benieuwd! Vrouw Zoekt Man

Ik heb lang getwijfeld, maar ik waag het er toch eens op. Ik ben al een tijdje weduwe en heb al te lang alleen thuis zitten grienen. Ik wil weer genieten van het leven, en een leuke man ontmoeten. Als je ook lekker huiselijk en gezellig bent dan wil ik met jou in contact komen.

Reageren op deze advertentie

Waarmee kunnen we helpen?

Oplichting, nepprofiel of misbruik melden

Dit formulier komt niet bij de adverteerder aan. Open de advertentie en klik op "Bericht versturen". Daarvoor heb je een gratis account nodig.

Nieuwe advertenties worden eerst met de hand gecontroleerd tegen nepprofielen en spam. Dat kan een paar dagen duren. Plaats de advertentie niet opnieuw: dubbele advertenties komen achteraan.

Je ziet de status bij Mijn advertenties. Staat hij er na een week nog? Laat het ons weten.

Wachtwoord vergeten? Vraag een nieuw wachtwoord aan via wachtwoord vergeten. Kijk ook in je spammap.

Stuur hier nooit je wachtwoord of telefoonnummer mee.