Sexlek.nl
Menu

Neem je mij op de motorkap van je auto?

Neem Je Mij Op De Motorkap Van Je Auto? Vrouw Zoekt Man

Op seks gebied heb ik de laatste tijd het idee dat ik een beetje aan het doorslaan ben. Voor mijn gevoel MOET ik de hele tijd en zoveel mogelijk. Ik lijk wel een of andere verslaafde die er geen genoeg van kan krijgen. Of dat nu komt omdat ik zonder kerel zit geen idee. En dan moet je creatief worden en dat ben ik dus ook wel geworden in de tussentijd. Ik kan mij nog net beheersen om de eerste de beste man te verkrachten dus ben nu stilaan op zoek. En dan denk ik aan een vaste sekspartner, dus niet gelijk voor een relatie of iets dergelijks. Gewoon lekker met een vast iemand regelmatig kunnen genieten op basis van wederzijds respect.

Reageren op deze advertentie

Waarmee kunnen we helpen?

Oplichting, nepprofiel of misbruik melden

Dit formulier komt niet bij de adverteerder aan. Open de advertentie en klik op "Bericht versturen". Daarvoor heb je een gratis account nodig.

Nieuwe advertenties worden eerst met de hand gecontroleerd tegen nepprofielen en spam. Dat kan een paar dagen duren. Plaats de advertentie niet opnieuw: dubbele advertenties komen achteraan.

Je ziet de status bij Mijn advertenties. Staat hij er na een week nog? Laat het ons weten.

Wachtwoord vergeten? Vraag een nieuw wachtwoord aan via wachtwoord vergeten. Kijk ook in je spammap.

Stuur hier nooit je wachtwoord of telefoonnummer mee.