Sexlek.nl
Menu

Vind ik die man hier wel?

Vind Ik Die Man Hier Wel? Vrouw Zoekt Man Vind Ik Die Man Hier Wel? Vrouw Zoekt Man

Mag ik mijzelf even voorstellen? Ik ben Sonja, 39 jaar, woonachtig in Helmond. Ik heb eigenlijk mijn hele leven in het noorden gewoond, maar ben 1 jaar geleden na mijn scheiding hierheen verhuis met mijn 2 kinderen, op zoek naar een nieuw begin. Ik heb mijn leventje nu weer op orde en hoop op deze manier die ene leuke man te vinden die mijn leven verder in wil vullen. Ik hou van spelletjes spelen, lekkere dingen bakken en hoop dat jij eens een lekkere taart van mij wil proeven onder een spelletje monopoly of dergelijke. De rest zou ik je liever persoonlijk vertellen en hoop dan ik om daar de kans voor te krijgen. Dus spreek ik je aan, laat dan van je horen. Sonja

Reageren op deze advertentie

Waarmee kunnen we helpen?

Oplichting, nepprofiel of misbruik melden

Dit formulier komt niet bij de adverteerder aan. Open de advertentie en klik op "Bericht versturen". Daarvoor heb je een gratis account nodig.

Nieuwe advertenties worden eerst met de hand gecontroleerd tegen nepprofielen en spam. Dat kan een paar dagen duren. Plaats de advertentie niet opnieuw: dubbele advertenties komen achteraan.

Je ziet de status bij Mijn advertenties. Staat hij er na een week nog? Laat het ons weten.

Wachtwoord vergeten? Vraag een nieuw wachtwoord aan via wachtwoord vergeten. Kijk ook in je spammap.

Stuur hier nooit je wachtwoord of telefoonnummer mee.