Sexlek.nl
Menu

Ben jij die dominante man?

Ben Jij Die Dominante Man? Vrouw Zoekt Man

Ik rook maar ik probeer te stoppen, zoek een gezellige vent. Drama laat ik over aan GTST en doe ik zelf niet aan. Ik zoek lekkere sex op deze site. Mijn favoriete sex is de hele nacht samen slapen. Maar als je getrouwd bent en dat kun je niet dan snap ik dat. Ik heb harde kanten maar ook zachte kanten, ik hou bijvoorbeeld enorm van backstreetboys muziek, ik leer graag een zeer chique man kennen met klasse want ik denk dat we veel liefde dat we kunnen delen

Reageren op deze advertentie

Waarmee kunnen we helpen?

Oplichting, nepprofiel of misbruik melden

Dit formulier komt niet bij de adverteerder aan. Open de advertentie en klik op "Bericht versturen". Daarvoor heb je een gratis account nodig.

Nieuwe advertenties worden eerst met de hand gecontroleerd tegen nepprofielen en spam. Dat kan een paar dagen duren. Plaats de advertentie niet opnieuw: dubbele advertenties komen achteraan.

Je ziet de status bij Mijn advertenties. Staat hij er na een week nog? Laat het ons weten.

Wachtwoord vergeten? Vraag een nieuw wachtwoord aan via wachtwoord vergeten. Kijk ook in je spammap.

Stuur hier nooit je wachtwoord of telefoonnummer mee.