Sexlek.nl
Menu

Ik ben toch wel nieuwschierig hoe het hier in zijn werking gaat

Ik Ben Toch Wel Nieuwschierig Hoe Het Hier In Zijn Werking Gaat Vrouw Zoekt Man

Ik ben nog student en daarnaast ben ik een verkoop medewerkster, op aanraden van een vriendin heb ik mij aangemeld. Ik was er skeptisch over, maar uit nieuwsgierigheid heb ik het toch maar gedaan. Ik ben een leuke spontane meid die wel van lachen houdt en van romantiek op z?n tijd. Op zoek naar Mijn prins op het witte paard, ik zoek een tortelduifje waarmee ik misschien de rest van mijn leven mee kan delen. Het is misschien zoeken naar een naald in een hooiberg, maar ik bekijk het positief en zie er toch wel een kans in

Reageren op deze advertentie

Waarmee kunnen we helpen?

Oplichting, nepprofiel of misbruik melden

Dit formulier komt niet bij de adverteerder aan. Open de advertentie en klik op "Bericht versturen". Daarvoor heb je een gratis account nodig.

Nieuwe advertenties worden eerst met de hand gecontroleerd tegen nepprofielen en spam. Dat kan een paar dagen duren. Plaats de advertentie niet opnieuw: dubbele advertenties komen achteraan.

Je ziet de status bij Mijn advertenties. Staat hij er na een week nog? Laat het ons weten.

Wachtwoord vergeten? Vraag een nieuw wachtwoord aan via wachtwoord vergeten. Kijk ook in je spammap.

Stuur hier nooit je wachtwoord of telefoonnummer mee.