Sexlek.nl
Menu

Vind je het erg?

Vind Je Het Erg? Vrouw Zoekt Man

Hey lekkere mannen! Hoe zal ik eens beginnen? Je zult het misschien niet geloven maar ik ben nog maagd en iedere keer moet ik maar stoer mee praten met mijn vriendinnen als het over seks gaat, maar om eerlijk te zijn weet ik helemaal niet waar ze het over hebben, ik schaam me teveel om te zeggen dat ik het nog nooit gedaan heb! Wil jij mijn eerste zijn? Xx

Reageren op deze advertentie

Waarmee kunnen we helpen?

Oplichting, nepprofiel of misbruik melden

Dit formulier komt niet bij de adverteerder aan. Open de advertentie en klik op "Bericht versturen". Daarvoor heb je een gratis account nodig.

Nieuwe advertenties worden eerst met de hand gecontroleerd tegen nepprofielen en spam. Dat kan een paar dagen duren. Plaats de advertentie niet opnieuw: dubbele advertenties komen achteraan.

Je ziet de status bij Mijn advertenties. Staat hij er na een week nog? Laat het ons weten.

Wachtwoord vergeten? Vraag een nieuw wachtwoord aan via wachtwoord vergeten. Kijk ook in je spammap.

Stuur hier nooit je wachtwoord of telefoonnummer mee.