Sexlek.nl
Menu

Opzoek naar spanning

Opzoek Naar Spanning Vrouw Zoekt Man

Op het moment heb ik een vriend, maar ik zoek de spanning toch altijd weer op. Of het netjes is, ik weet ook wel dat het niet zo is, maar ik leef toch maar ??n keer! Ik geniet er dus van en als hij mij dumpt, dan vind ik echt wel een ander hoor! Ik klink nu wel heel erg ego?stisch, maar als ik de spanning mis in de relatie, dan zal ik deze toch ergens anders moeten zoeken?

Reageren op deze advertentie

Waarmee kunnen we helpen?

Oplichting, nepprofiel of misbruik melden

Dit formulier komt niet bij de adverteerder aan. Open de advertentie en klik op "Bericht versturen". Daarvoor heb je een gratis account nodig.

Nieuwe advertenties worden eerst met de hand gecontroleerd tegen nepprofielen en spam. Dat kan een paar dagen duren. Plaats de advertentie niet opnieuw: dubbele advertenties komen achteraan.

Je ziet de status bij Mijn advertenties. Staat hij er na een week nog? Laat het ons weten.

Wachtwoord vergeten? Vraag een nieuw wachtwoord aan via wachtwoord vergeten. Kijk ook in je spammap.

Stuur hier nooit je wachtwoord of telefoonnummer mee.