Sexlek.nl
Menu

Bouw jij mee aan onze levensloop?

Bouw Jij Mee Aan Onze Levensloop? Vrouw Zoekt Man

Hallo,ik ben een jonge vrouw .. Heb het nodige meegemaakt met mijn ex en daardoor lang geen vertrouwen meer kunnen hebben in mannen. ik ben nu zover dat ik niet meer achterom wil kijken en zou graag kennis willen maken met een lieve, positieve man die een beetje geduld met mij heeft om vanuit een vriendschap een relatie op te bouwen.

Reageren op deze advertentie

Waarmee kunnen we helpen?

Oplichting, nepprofiel of misbruik melden

Dit formulier komt niet bij de adverteerder aan. Open de advertentie en klik op "Bericht versturen". Daarvoor heb je een gratis account nodig.

Nieuwe advertenties worden eerst met de hand gecontroleerd tegen nepprofielen en spam. Dat kan een paar dagen duren. Plaats de advertentie niet opnieuw: dubbele advertenties komen achteraan.

Je ziet de status bij Mijn advertenties. Staat hij er na een week nog? Laat het ons weten.

Wachtwoord vergeten? Vraag een nieuw wachtwoord aan via wachtwoord vergeten. Kijk ook in je spammap.

Stuur hier nooit je wachtwoord of telefoonnummer mee.