Sexlek.nl
Menu

Op zoek naar een vaste sex partner die van plassex houd

Beste Dames, ik ben een man die op zoek is naar een vrouw in de leeftijd van 20 tot 35 jaar die van plassex houd. Maar ook van anale en buiten sex houd. Wie o wie zou mij daarin kunnen helpen. Het maakt niet uit of je gebonden of vrijgezel de verantwoordelijkheid ligt bij jezelf. Ik wil alleen geen gezeik hebben. Dus dames ik hoop snel van jullie te horen. Ik ben 45jr en de rest vertel ik nog

Reageren op deze advertentie

Waarmee kunnen we helpen?

Oplichting, nepprofiel of misbruik melden

Dit formulier komt niet bij de adverteerder aan. Open de advertentie en klik op "Bericht versturen". Daarvoor heb je een gratis account nodig.

Nieuwe advertenties worden eerst met de hand gecontroleerd tegen nepprofielen en spam. Dat kan een paar dagen duren. Plaats de advertentie niet opnieuw: dubbele advertenties komen achteraan.

Je ziet de status bij Mijn advertenties. Staat hij er na een week nog? Laat het ons weten.

Wachtwoord vergeten? Vraag een nieuw wachtwoord aan via wachtwoord vergeten. Kijk ook in je spammap.

Stuur hier nooit je wachtwoord of telefoonnummer mee.