Sexlek.nl
Menu

Ik ben op zoek naar een seksmaatje voor langere tijd

Goedendag Mijn nickname is Kees 58 mijn leeftijd is ook 58 ik ben op zoek naar een seksmaatje voor langere tijd dus niet eenmalig wou een leuke dingen kunnen doen ik hou van likken vingeren tepels zuigen kontje likken kontje vingeren standje 69 en nog veel meer vastbinden vind ik ook leuk

Reageren op deze advertentie

Waarmee kunnen we helpen?

Oplichting, nepprofiel of misbruik melden

Dit formulier komt niet bij de adverteerder aan. Open de advertentie en klik op "Bericht versturen". Daarvoor heb je een gratis account nodig.

Nieuwe advertenties worden eerst met de hand gecontroleerd tegen nepprofielen en spam. Dat kan een paar dagen duren. Plaats de advertentie niet opnieuw: dubbele advertenties komen achteraan.

Je ziet de status bij Mijn advertenties. Staat hij er na een week nog? Laat het ons weten.

Wachtwoord vergeten? Vraag een nieuw wachtwoord aan via wachtwoord vergeten. Kijk ook in je spammap.

Stuur hier nooit je wachtwoord of telefoonnummer mee.