Sexlek.nl
Menu

Leuke vrouw gezocht om samen te genieten van elkaar

Dag leuke dames, ik ben een net verzorgde man 50 jaar die op zoek is naar een leuke vrouw de op zoek is naar een spannend avontuur. Ben jij die leuke vrouw die toe is aan een spannend avontuurtje laat het mij weten dan kunnen we samen kijken hoe we dit vorm gaan geven. Belangrijk vind ik respect naar elkaar toe en elkaars wensen respecteren

Reageren op deze advertentie

Waarmee kunnen we helpen?

Oplichting, nepprofiel of misbruik melden

Dit formulier komt niet bij de adverteerder aan. Open de advertentie en klik op "Bericht versturen". Daarvoor heb je een gratis account nodig.

Nieuwe advertenties worden eerst met de hand gecontroleerd tegen nepprofielen en spam. Dat kan een paar dagen duren. Plaats de advertentie niet opnieuw: dubbele advertenties komen achteraan.

Je ziet de status bij Mijn advertenties. Staat hij er na een week nog? Laat het ons weten.

Wachtwoord vergeten? Vraag een nieuw wachtwoord aan via wachtwoord vergeten. Kijk ook in je spammap.

Stuur hier nooit je wachtwoord of telefoonnummer mee.