Sexlek.nl
Menu

Als de vrouw geniet, geniet ik ook!

Ik ben een man van 50 met een goede conditie en grijs haar. Ben hygiënisch dat verwacht ik ook van de ander. Ik wordt ook wel bef koning genoemd. Mijn motto, als de vrouw geniet, geniet ik ook! Ik doe niet aan credits of betaal muren. Ik kan bijna altijd van 22 t/m 24 uur en dit jaar heb ik ook overdag vaak de tijd. Durf je het aan? Laat wat van je horen. Het moet wel geheim blijven! Heb vrouw en kinderen. Dus bij mij thuis kan echt niet! XXX

Reageren op deze advertentie

Waarmee kunnen we helpen?

Oplichting, nepprofiel of misbruik melden

Dit formulier komt niet bij de adverteerder aan. Open de advertentie en klik op "Bericht versturen". Daarvoor heb je een gratis account nodig.

Nieuwe advertenties worden eerst met de hand gecontroleerd tegen nepprofielen en spam. Dat kan een paar dagen duren. Plaats de advertentie niet opnieuw: dubbele advertenties komen achteraan.

Je ziet de status bij Mijn advertenties. Staat hij er na een week nog? Laat het ons weten.

Wachtwoord vergeten? Vraag een nieuw wachtwoord aan via wachtwoord vergeten. Kijk ook in je spammap.

Stuur hier nooit je wachtwoord of telefoonnummer mee.