Sexlek.nl
Menu

Mis jij het ook?

Mis Jij Het Ook? Man Zoekt Vrouw

Man (62) mist de sex en is nog vaak geil. Masturberen bevredigt niet echt. Zelf ben ik niet zo dat ik op iemand durf af te stappen, daarom probeer ik het via internet. Ben op zoek naar een vrouw uit regio Eemland-Veluwe-Flevoland die net als ik ook intimiteit in haar leven mist. Heb je geen partner of kijkt je partner niet meer naar jou om? Reageer dan vrijblijvend en discreet. Misschien kunnen wij iets voor elkaar betekenen? Elkaar iets heel moois en intiems geven? Eerst eenmalig maar als het echt klikt is vaker afspreken zeker een optie.

Reageren op deze advertentie

Waarmee kunnen we helpen?

Oplichting, nepprofiel of misbruik melden

Dit formulier komt niet bij de adverteerder aan. Open de advertentie en klik op "Bericht versturen". Daarvoor heb je een gratis account nodig.

Nieuwe advertenties worden eerst met de hand gecontroleerd tegen nepprofielen en spam. Dat kan een paar dagen duren. Plaats de advertentie niet opnieuw: dubbele advertenties komen achteraan.

Je ziet de status bij Mijn advertenties. Staat hij er na een week nog? Laat het ons weten.

Wachtwoord vergeten? Vraag een nieuw wachtwoord aan via wachtwoord vergeten. Kijk ook in je spammap.

Stuur hier nooit je wachtwoord of telefoonnummer mee.