Sexlek.nl
Menu

Man zoekt vrouw om samen leuke dingen te doen

Ik ben een lieve Nederlandse man, makkelijk in de omgang en sta voor heel veel dingen open. Ik ben al weer een tijd vrijgezel en wil graag weer gaan daten. Ik kan tot 20 km. van mijn woonplaats verplaatsen, maar kan ook ontvangen. Interesse? Stuur mij dan maar een berichtje.

Reageren op deze advertentie

Waarmee kunnen we helpen?

Oplichting, nepprofiel of misbruik melden

Dit formulier komt niet bij de adverteerder aan. Open de advertentie en klik op "Bericht versturen". Daarvoor heb je een gratis account nodig.

Nieuwe advertenties worden eerst met de hand gecontroleerd tegen nepprofielen en spam. Dat kan een paar dagen duren. Plaats de advertentie niet opnieuw: dubbele advertenties komen achteraan.

Je ziet de status bij Mijn advertenties. Staat hij er na een week nog? Laat het ons weten.

Wachtwoord vergeten? Vraag een nieuw wachtwoord aan via wachtwoord vergeten. Kijk ook in je spammap.

Stuur hier nooit je wachtwoord of telefoonnummer mee.