Sexlek.nl
Menu

Zoek vrouw voor leuke x date

Ik ben een vrijgezelle man van 46 en ben opzoek naar een leuke vrouw voor een lekkere sexdate. Ik ben hygi?nisch en discreet,net zoals u . We maken kennis via mail ofzo en bij een klik kunnen we ook meerdere keren afspreken. Wel alleen de lusten en niet de lasten. Afstand is geen probleem voor me. Dus dames mail me maar en wie weet kunnen we samen genieten.

Reageren op deze advertentie

Waarmee kunnen we helpen?

Oplichting, nepprofiel of misbruik melden

Dit formulier komt niet bij de adverteerder aan. Open de advertentie en klik op "Bericht versturen". Daarvoor heb je een gratis account nodig.

Nieuwe advertenties worden eerst met de hand gecontroleerd tegen nepprofielen en spam. Dat kan een paar dagen duren. Plaats de advertentie niet opnieuw: dubbele advertenties komen achteraan.

Je ziet de status bij Mijn advertenties. Staat hij er na een week nog? Laat het ons weten.

Wachtwoord vergeten? Vraag een nieuw wachtwoord aan via wachtwoord vergeten. Kijk ook in je spammap.

Stuur hier nooit je wachtwoord of telefoonnummer mee.