Sexlek.nl
Menu

Gewoon leuk en gezellig

Gewoon Leuk En Gezellig Man Zoekt Vrouw Gewoon Leuk En Gezellig Man Zoekt Vrouw Gewoon Leuk En Gezellig Man Zoekt Vrouw Gewoon Leuk En Gezellig Man Zoekt Vrouw

Hallo daar dames Sorry ik ben hier niet zo goed in Wat moet ik schrijven om te laten zien Dat ik een hele leuke goede keuze ben Maar ik ga het proberen Oke Komt ie dan he ? Nou om te beginnen Het scenario Zit jij nou thuis op de bank En ja je ben tog beetje geil En ja je ben did nu aan het lezen Dus stiekem tog op zoek Nou je heb het gevonden hoor Als je die? kans pakt natuurlijk Nou wat maakt mij nou special Ten eerste ben ik best wel leuk En zeker in de omgang Ben vrolijk leuk spontaan En ook lekker spraakzaam Dus op je gemak zal je wel voelen Ben ook gewoon normaal Ik zoek gewoon leuk sek maatje Zonder gezeik of verplichtingen Ben ook geen viezerik gelukkig Want zo veel sex heb ik helaas niet Zo veel? ?? Maar heb ik sex Snap jij natuurlijk wel dat ik jou Zal behandelden als een droom Ik ben gelukkig heel goed in likken Ik neem daar ook de tijd voor natuurlijk Zo langzaam snel zachtjes zuigend Maak ik jou zo lekker klaar Strelen zoenen zo actief Dat je serieus heel blij wordt Gelukkig ben ik ook redelijk geschapen Dus geen kleine dunne jongen En goed verzorgd zie de foto En hij doet het ook heel goed Is niet bij mij Van klaar is klaar Of misschien nog 1x Neeee deze jongen heeft gelukkig Een hoog libido ? Minimal 4x en veel vaker Als we samen natuurlijk geil genoeg zijn En als die sex klik er ook is Zal je heel verbaasd zijn Wat je aan mij heb Je mag gewoon gezellig langskomen Of ik kom naar jou gezellig Of praatje mag ook [contactgegevens verborgen, stuur een bericht via Sexlek]

Reageren op deze advertentie

Waarmee kunnen we helpen?

Oplichting, nepprofiel of misbruik melden

Dit formulier komt niet bij de adverteerder aan. Open de advertentie en klik op "Bericht versturen". Daarvoor heb je een gratis account nodig.

Nieuwe advertenties worden eerst met de hand gecontroleerd tegen nepprofielen en spam. Dat kan een paar dagen duren. Plaats de advertentie niet opnieuw: dubbele advertenties komen achteraan.

Je ziet de status bij Mijn advertenties. Staat hij er na een week nog? Laat het ons weten.

Wachtwoord vergeten? Vraag een nieuw wachtwoord aan via wachtwoord vergeten. Kijk ook in je spammap.

Stuur hier nooit je wachtwoord of telefoonnummer mee.