Sexlek.nl
Menu

Nee ik sla niet terug, ik pijp je terug, ik neuk je terug!

Nee Ik Sla Niet Terug, Ik Pijp Je Terug, Ik Neuk Je Terug! Bdsm

Ik denk dat het niet teveel gevraagd is als ik een man zoek die mij geregeld slaag geeft? Er zijn narcisten en agressieve mannen zat dacht ik en ja als je nou echt een vrouw wil hebben die daar ook nog eens helemaal wild van word? Nee ik sla niet terug, ik pijp je terug, ik neuk je terug!

Reageren op deze advertentie

Waarmee kunnen we helpen?

Oplichting, nepprofiel of misbruik melden

Dit formulier komt niet bij de adverteerder aan. Open de advertentie en klik op "Bericht versturen". Daarvoor heb je een gratis account nodig.

Nieuwe advertenties worden eerst met de hand gecontroleerd tegen nepprofielen en spam. Dat kan een paar dagen duren. Plaats de advertentie niet opnieuw: dubbele advertenties komen achteraan.

Je ziet de status bij Mijn advertenties. Staat hij er na een week nog? Laat het ons weten.

Wachtwoord vergeten? Vraag een nieuw wachtwoord aan via wachtwoord vergeten. Kijk ook in je spammap.

Stuur hier nooit je wachtwoord of telefoonnummer mee.