Sexlek.nl
Menu

Welke vrouw wil er lekker zoenen?

Hoi leuke dames! Ik ben een gezellige man van begin twintig en ben toe aan wat ontspanning. Daarom ben ik op zoek naar een leuke vrouw die met mij wil genieten van een rustige date. Lekker knuffelen en heerlijk tongzoenen met elkaar. Als jij daarna zin hebt in meer kan dat natuurlijk ook. Aarzel niet om contact op te nemen met mij. Het is niet erg als je verlegen bent ;) Als je vragen hebt of interesse kun je mij een mailtje sturen. Ik controleer regelmatig voor email. Hopelijk hoor ik snel van je! Xx

Reageren op deze advertentie

Waarmee kunnen we helpen?

Oplichting, nepprofiel of misbruik melden

Dit formulier komt niet bij de adverteerder aan. Open de advertentie en klik op "Bericht versturen". Daarvoor heb je een gratis account nodig.

Nieuwe advertenties worden eerst met de hand gecontroleerd tegen nepprofielen en spam. Dat kan een paar dagen duren. Plaats de advertentie niet opnieuw: dubbele advertenties komen achteraan.

Je ziet de status bij Mijn advertenties. Staat hij er na een week nog? Laat het ons weten.

Wachtwoord vergeten? Vraag een nieuw wachtwoord aan via wachtwoord vergeten. Kijk ook in je spammap.

Stuur hier nooit je wachtwoord of telefoonnummer mee.