Sexlek.nl
Menu

48 jaar in nylonkousen

48 Jaar In Nylonkousen Man Zoekt Man

Hallo, hopelijk heb ik je interesse gewekt met de titel. Ik zoek een man die me wilt masseren en meer. Ben ruimdenkend en wil het een en ander wel proberen. Zelf heb ik weinig ervaring, maar ben ooit eens door een man afgetrokken terwijl hij mij anaal heeft bewerkt met verschillende speeltjes. Tijdens dit moest ik nylonkousen aan wat mij ontzettend geil maakte dus graag zou ik deze ook dragen als we zouden afspreken. ben serieus, kan niet ontvangen wel verplaatsen. Ook grotere afstanden is geen probleem, alles is te plannen tenslotten. x, Peter.

Reageren op deze advertentie

Waarmee kunnen we helpen?

Oplichting, nepprofiel of misbruik melden

Dit formulier komt niet bij de adverteerder aan. Open de advertentie en klik op "Bericht versturen". Daarvoor heb je een gratis account nodig.

Nieuwe advertenties worden eerst met de hand gecontroleerd tegen nepprofielen en spam. Dat kan een paar dagen duren. Plaats de advertentie niet opnieuw: dubbele advertenties komen achteraan.

Je ziet de status bij Mijn advertenties. Staat hij er na een week nog? Laat het ons weten.

Wachtwoord vergeten? Vraag een nieuw wachtwoord aan via wachtwoord vergeten. Kijk ook in je spammap.

Stuur hier nooit je wachtwoord of telefoonnummer mee.