Sexlek.nl
Menu

Ginger zoekt Geldslaaf.

Hey! Ik ben een 21- jarige psychologie studente aan de Hogeschool in Leiden; Ik zoek iemand die real-life contact wilt met mij in verband met financi?le dominantie; ik zit niet in geldnood maar zou wel graag cash willen, ik geil daar namelijk een soort van op. Ik ben 175cm, volslank en heb rood haar en een redelijk bleke huid; als er behoefte is aan bijvoorbeeld gedraagde kledingstukken ga ik Hier ook op in, natuurlijk met vergoeding. Ik ben bazig, een tikkeltje arrogant en weet graag wat ik wil, ik sta dus ook meestal op nummer 1. Als je denkt dat je aan het goede adres zit , reageer hier op! Ik zie graag reacties tegemoet komen...-

Reageren op deze advertentie

Waarmee kunnen we helpen?

Oplichting, nepprofiel of misbruik melden

Dit formulier komt niet bij de adverteerder aan. Open de advertentie en klik op "Bericht versturen". Daarvoor heb je een gratis account nodig.

Nieuwe advertenties worden eerst met de hand gecontroleerd tegen nepprofielen en spam. Dat kan een paar dagen duren. Plaats de advertentie niet opnieuw: dubbele advertenties komen achteraan.

Je ziet de status bij Mijn advertenties. Staat hij er na een week nog? Laat het ons weten.

Wachtwoord vergeten? Vraag een nieuw wachtwoord aan via wachtwoord vergeten. Kijk ook in je spammap.

Stuur hier nooit je wachtwoord of telefoonnummer mee.