Sexlek.nl
Menu

Gedragen slipjes/ sokken

Hallo mannen, Graag wil ik jullie helpen bij jullie fetisj/ fantasieën. Ik snap dat er heel veel mannen geilen op gedragen slipjes en sokken. Het lijkt me leuk om dat voor jullie te doen tegen een vergoeding. Ik ben wel curvy en een maatje meer De dingen die ik niet doe zijn: - Geen voetfoto's - Geen poep en geen bloed - Ik doe met niemand afspreken Ik zal het discreet en netjes verpakt opsturen. De prijzen die ik ervoor vraag : Gedragen sokken €10 Gedragen sokken met foto €15 Gedragen onderbroek €15 Gedragen onderbroek met foto €20 Gedragen string €25 Gedragen string met foto €30 Mocht je nog andere ideeën hebben, mag je dat altijd aangeven. We kunnen dan nog altijd bespreken of het haalbaar is ofniet. Dus heb je interesse, stuur me dan een berichtje. Kusjesss

Reageren op deze advertentie

Waarmee kunnen we helpen?

Oplichting, nepprofiel of misbruik melden

Dit formulier komt niet bij de adverteerder aan. Open de advertentie en klik op "Bericht versturen". Daarvoor heb je een gratis account nodig.

Nieuwe advertenties worden eerst met de hand gecontroleerd tegen nepprofielen en spam. Dat kan een paar dagen duren. Plaats de advertentie niet opnieuw: dubbele advertenties komen achteraan.

Je ziet de status bij Mijn advertenties. Staat hij er na een week nog? Laat het ons weten.

Wachtwoord vergeten? Vraag een nieuw wachtwoord aan via wachtwoord vergeten. Kijk ook in je spammap.

Stuur hier nooit je wachtwoord of telefoonnummer mee.