Sexlek.nl
Menu

Spontane 29 jarige brunette uit Rotterdam

Hi ik ben Kelsey een leuke brunette uit Woonplaats, ik ben hobby machtig actief als escort zo nu en dan heb ik nog ruimte over om geboekt te worden door nieuwe klanten. Lijkt het jou wat om een keer geil met elkaar bezig te zijn ik ben te boeken vanaf 120 euro per uur.

Reageren op deze advertentie

Waarmee kunnen we helpen?

Oplichting, nepprofiel of misbruik melden

Dit formulier komt niet bij de adverteerder aan. Open de advertentie en klik op "Bericht versturen". Daarvoor heb je een gratis account nodig.

Nieuwe advertenties worden eerst met de hand gecontroleerd tegen nepprofielen en spam. Dat kan een paar dagen duren. Plaats de advertentie niet opnieuw: dubbele advertenties komen achteraan.

Je ziet de status bij Mijn advertenties. Staat hij er na een week nog? Laat het ons weten.

Wachtwoord vergeten? Vraag een nieuw wachtwoord aan via wachtwoord vergeten. Kijk ook in je spammap.

Stuur hier nooit je wachtwoord of telefoonnummer mee.