Sexlek.nl
Menu

Gezocht: Escort om mij te vergezellen

Hallo allemaal. Het is voor mij wel een beetje lastig om deze oproep te plaatsen maar ik doe het toch maar. Wat ik graag wil dat is een vaste escort leren kennen die mij wil vergezellen naar familie en feestjes. Zelf ben ik een verlegen Doetinchemse jongen en ik ben pas uit de kast gekomen. Mijn familie denkt dat ik niet echt homo ben en doet er alles aan om mij te overtuigen met meisjes te daten. Omdat ik nog niet het lef heb om op mannen in een club af te stappen zou ik hier graag mannen leren kennen die net willen doen of ze een relatie met mij willen hebben. De prijs kunnen we overleggen en mijn familie kan dan wennen aan het feit dat ik overtuigd homo ben.

Reageren op deze advertentie

Waarmee kunnen we helpen?

Oplichting, nepprofiel of misbruik melden

Dit formulier komt niet bij de adverteerder aan. Open de advertentie en klik op "Bericht versturen". Daarvoor heb je een gratis account nodig.

Nieuwe advertenties worden eerst met de hand gecontroleerd tegen nepprofielen en spam. Dat kan een paar dagen duren. Plaats de advertentie niet opnieuw: dubbele advertenties komen achteraan.

Je ziet de status bij Mijn advertenties. Staat hij er na een week nog? Laat het ons weten.

Wachtwoord vergeten? Vraag een nieuw wachtwoord aan via wachtwoord vergeten. Kijk ook in je spammap.

Stuur hier nooit je wachtwoord of telefoonnummer mee.